CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Hunguest Hotel Répce Gold ****

Hotel se nachází vedle termálních „Lázní Bük“ (Bükfürdő Thermal & Spa Gyógyfürdő) se kterými je spojen krytou chodbou. Kolem hotelu je park s odpočinkovými zónami.

parkování zdarmarecepce na hoteluvýtahinternet / WiFiklimatizace na pokoji

Hunguest Hotel Répce Gold
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu

Z hotelu lze přejít krytou spojovací chodbou rovnou do areálu termálních lázní. Společenské prostory hotelu jsou klimatizované. Hosté mají k dispozici restauraci (400 míst), lobby bar a letní terasu. Dále je v hotelu dětský koutek, biliard, šipky, půjčovna kol, business center s možností připojení na internet (za poplatek) a konferenční sál s kapacitou 60 míst. Hotel má vlastní wellness: bazén s pitnou vodou (125 m2), whirlpool, jacuzzi, ledovou sprchu, saunu, parní komoru, infrasaunu, kosmetiku a kadeřníka, manikúru a pedikúru, masáže (i thajské), solárium.

Vybavení pokoje

180 pokojů kat. standard: klimatizace, koupelna/ WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, minibar, bezpečnostní schránka a WI-FI. S výjimkou 10 pokojů, do kterých je možno umístit přistýlku, mají všechny ostatní balkón.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně, oběd a večeře - bufet (možnost výběru oběda či večeře v rámci polopenze).

Léčebné procedury poskytované hotelem: z hotelu lze přejít krytou spojovací chodbou do areálu léčebných termálních lázní „Lázně Bük“.

Lázně Bük

V areálu o rozloze 14 hektarů najdete ke koupání kryté, částečně kryté i otevřené bazény, bazény s léčivou vodou (32-38 °C), koupaliště a bazény vhodné pro sportování (26-28 °C), dětské bazény, 4 skluzavky - Tobogán anakonda (dlouhý a klikatý), Kamikadze (strmý pád), rodinnou skluzavku (pro více osob najednou), cibulovou skluzavku (rotace a následný volný pád), další vodní atrakce (gejzíry, divokou řeku), odpočívárny, sluneční terasy aj. (v zimním období jsou v provozu jen termální a vnitřní bazény). Vstup do této části lázní je obsažen v prezentovaných programech. Zvláštní vstupné (cca 2.500 HUF) je do separátní části areálu tzv. Zážitkových lázní, které jsou tvořeny taktéž soustavou termálních vnitřních a venkovních bazénů aj. atrakcí, avšak zajišťují větší klid a soukromí. Další samostatnou součástí je tzv. Svět saun (3 hod. vstupné činí cca 1.500 HUF) s kapacitou pro 150 osob (tepidarium, parní sauna, infračervená i finská sauna, ledová kabina, aromatická sauna a venkovní finská sauna, vnitřní odpočinková zóna vnitřní či venkovní ochlazovací bazén, Jacuzzi, Kneippův bazén). Nově vybudované Léčebné středisko Wellness zajišťuje pestrou škálu léčebných a wellness procedur, ucelených balíčků (vše za příplatek na místě).

Poznámka

Parkování na monitorovaném parkovišti se závorou přímo před hotelem (zdarma). Pobyt s domácími zvířaty není povolen.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Bük - Bükfürdö - Prodloužený wellness express Gold

Prodloužený wellness express Gold

 4 dny / 3 noci
 od 6 240 Kč
Oblíbený pobyt v lázních Bük v Maďarsku zahrnuje ubytování s polopenzí na 3 noci, 3 vstupy do městských lázní Thermal Bad Bük, denně volný vstup do hotelového bazénu, sauny, infrasauny, páry, whirlpoolu a jacuzzi, účast na skupinových cvičeních a sportovních animačních programech hotelu, Wi-Fi , zapůjčení županu na pobyt a parkování u hotelu.
...
Bük - Bükfürdö - Týdenní koupání Répce Gold

Týdenní koupání Répce Gold

 8 dní / 7 nocí
 od 14 330 Kč
Jste celou dovolenou naložení ve vodě? A co byste tomu říkali, být naložení ve vodě z termálních pramenů? To je teprve zážitek. Pojeďte s námi do Maďarska, lázní Bük a hotelu Répce Gold**** s polopenzí. Denně máte vstup do lázní Bük a do hotelového wellness centra i na skupinová cvičení.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .